Χριστουγεννιάτικη Συναυλία  Μουσικού Σχολείου Λαμίας

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φθιώτιδας συγχαίρει το Διευθυντή, τους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές του Μουσικού Σχολείου Λαμίας για την άψογη παρουσία τους στη Χριστουγεννιάτικη Συναυλία που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Θέατρο Λαμίας σε συνδιοργάνωση με το Δήμο Λαμιέων.
Το Μουσικό Σχολείο αποτελεί πολιτιστικό κόσμημα για τη Λαμία και κρατά πάντα ψηλά το αίσθημα της υπευθυνότητας και της αισιοδοξίας για την πόλη μας.
Ευχόμαστε ολόψυχα Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος!!!

Δήμητρα Τσιάκα

(Ακολουθεί το Δελτίο τύπου του Μουσικού Σχολείου Λαμίας).

ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ

Απολαύσαμε χθες Τετάρτη 22-12 την Χριστουγεννιάτικη Συναυλία του Μουσικού Σχολείου Λαμίας στο Δημοτικό Θέατρο Λαμίας .
Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμο Λαμιέων για την στήριξη και την συνδιοργάνωση.
Επειδή η συναυλία έγινε χωρίς θεατές λόγω covid, ευχαριστούμε το STAR Κεντρικής Ελλάδας που την μετέδωσε στο web tv ζωντανά και θα προβάλει την συναυλία στο πρόγραμμά του κατά την περίοδο των εορτών.

Νίκος Τζήμας

Κοινή Χρήση