ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ

Πίνακας τοποθέτησης εκπαιδευτικών :

Πίνακες με τα τελικά οργανικά κενά:

Πρόσκληση

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που δεν τοποθετήθηκαν σε σχολική μονάδα της προτίμησής τους να υποβάλλουν αίτηση και να δηλώσουν κατά σειρά προτίμησης όλες τις σχολικές μονάδες που επιθυμούν  (ανεξαρτήτως κενού και μέχρι είκοσι).

Σημείωση: Κατατίθενται αιτήσεις μόνο από τους εκπαιδευτικούς των κλάδων στους οποίους υπάρχουν κενά (συνημμένοι πίνακες).

Αιτήσεις γίνονται δεκτές έως και Δευτέρα 16-05-2022 και ώρα 09:00 στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του ΠΥΣΔΕ Φθιώτιδας pysdefth@sch.gr. Οι αιτήσεις πρέπει να είναι υπογεγραμμένες.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι μετά την αποστολή της αίτησης να επικοινωνούν τηλεφωνικά (2231352811) για την επιβεβαίωση της λήψης της.

Αίτηση

Κοινή Χρήση