Εκδήλωση ΡΟΚ Σχήματος της Πολιτιστικής Ομάδας της ΕΛΜΕ

Το ροκ σχήμα της Πολιτιστικής Ομάδας της ΕΛΜΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ, οι ELMEGUSTA ROCK, επανεμφανίζονται 30/12/22 στο πάντα φιλόξενο BLE με ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΟΚ καλωσορίζοντας με αρκετό ηλεκτρισμό και αγαπημένες ροκ μελωδίες  το 2023.

Το σχήμα αποτελούν οι: Βεργιόγλου Νώντας – πιάνο / Ζάρπα Μαρία – φωνητικά / ΗλιάδηςΧάρης – αφίσα, σόλο ηλεκτρική κιθάρα, φωνητικά / Κυρκόπουλος Θανάσης – μπάσο, φωνητικά / Λούβαρης Κώστας – τύμπανα,  κιθάρα, φωνητικά / Μπουσιόπουλος Άρης – ακουστική και ηλεκτρική κιθάρα, φωνητικά / Μπουσιόπουλος Γιάννης – σαξόφωνο / Ρούσκας Σπύρος – τύμπανα, μπάσο, ρυθμική ηλεκτρική κιθάρα, φωνητικά.

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των εκπαιδευτικών του σχολείου σας (συνημμένη αφίσα). Ευχαριστούμε

Κοινή Χρήση