Διαδικτυακή εκδήλωση για την ενημέρωση μαθητών Β΄& Γ’ Λυκείου για τα Προγράμματα Σπουδών του ΠΘ

Σας ενημερώνουμε ότι το Γραφείο Διασύνδεσης του Παν/μίου Θεσσαλίας διοργανώνει τριήμερη διαδικτυακή εκδήλωση στις 29, 30 και 31 Μαρτίου, για την ενημέρωση των μαθητών Β΄& Γ΄Λυκείου σχετικά με τα προγράμματα προπτυχιακών σπουδών που προσφέρονται από το εν λόγω Ίδρυμα.

Σας αποστέλλουμε τον σύνδεσμο της πλατφόρμας webex μέσω της οποίας θα μπορεί κανείς να παρακολουθήσει την ενημέρωση

καθώς και το πρόγραμμα της εκδήλωσης συνημμένο.

Σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε αυτή την πληροφορία σε όλα τα Λύκεια της Διεύθυνσής σας, ώστε να ωφεληθούν τα μέγιστα από αυτή την ενημέρωση οι μαθητές/μαθήτριες και ίσως οι γονείς και κηδεμόνες τους. Επισημαίνεται ότι η εκδήλωση θα βιντεοσκοπηθεί και αμέσως μόλις προκύψουν τα σχετικά αρχεία, θα σας αποσταλούν ώστε να αναρτηθούν στον ιστότοπό σας, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων, αλλά και να αποσταλούν στις διευθύνσεις των Λυκείων και από αυτές -με τη σειρά τους- στους μαθητές, ώστε να τα παρακολουθήσουν όσοι δε θα μπορέσουν να το κάνουν σε πραγματικό χρόνο.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία και παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία/διευκρίνιση.
(2421006347 – Βούλγαρη Χρύσα)

Mε εκτίμηση,
Από το Γραφείο Διασύνδεσης του Παν/μίου Θεσσαλίας