Συγχαρητήριο μήνυμα για 1ο Βραβείο μαθήτριας του ΓΕ.Λ. Καμένων Βούρλων

Εκπροσωπώντας το σύνολο της εκπαιδευτικής κοινότητας της Στερεάς Ελλάδας συγχαίρουμε θερμά τη μαθήτρια της Β’ τάξης του ΓΕ.Λ. Καμένων Βούρλων, Καραχάλιου Ελένη του Ζαχαρία, η οποία κατέκτησε την 1η θέση στον εξ αποστάσεως Μαθητικό Διαγωνισμό Ορθογραφίας στα γαλλικά «Dictée Lavalloise»-«Διαγωνισμός Ορθογραφίας της πόλης Λαβάλ» που διοργανώθηκε από το Γενικό Λύκειο Πολυγύρου Χαλκιδικής.
Η Περιφερειακή Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας Ελένη Μπενιάτα και όλη η εκπαιδευτική κοινότητα, συγχαίρει τη μαθήτρια για την επιτυχία της καθώς και όλους τους μαθητές και μαθήτριες μας για την αφοσίωσή τους και την προσπάθειά τους να επιτύχουν τα καλύτερα αποτελέσματα. Το επίτευγμά τους είναι αποτέλεσμα σκληρής δουλειάς, αφοσίωσης και αγάπης για τη μάθηση. Ταυτόχρονα, τέτοιες επιτυχίες αντιπροσωπεύουν τον κόπο και την προσπάθεια των εκπαιδευτικών μας και τη στήριξη των γονέων τους.

Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΡ ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΝΙΑΤΑ