Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στη Παύλιανη

Ταχ. Διεύθυνση: Σπ. Μουστακλή 6 – Αφανός
Τ.Κ: 35131 – Λαμία
Τηλέφωνο: 22310-52433

Ε-mail σχολείου : mail@3gym-lamias.fth.sch.gr

• Τάξη : Ομάδα 47μαθητών
  • Προορισμός    : Κέντρου Ενημέρωσης Εθνικού Δρυμού Οίτης και/στη  Παύλιανη Φθιώτιδας
  • Διάρκεια         :  1 ημέρα (επιστροφή 16:00 περίπου)
  • Ημερομηνία αναχώρησης   :  Τετάρτη 30-03-2022 και ώρα 07:45 περίπου
  • Ημερομηνία επιστροφής     :  Τετάρτη 30-03-2022 και ώρα 16:00 περίπου
  • Μεταφορικό μέσο: λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ.)
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν:  45 (± 2 μαθητές)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3 (± 1 εκπαιδευτικό)
  • Διανυκτέρευση: καμία

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης, πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας με ακριβή περιγραφή του κόστους της.

Ζητείται προσφορά :

• για το συνολικό κόστος της εκδρομής,  και
  • για το κόστος ανά μαθητή.

Στην προσφορά πρέπει να γίνεται ρητή αναφορά στην ασφάλιση που παρέχεται.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, στο 3ο Γυμνάσιο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπωςκαι όχι μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (mail),το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 25-03-2022 και ώρα 13:00.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων του άρθρου 3 του Ν. 2160/1993.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από  επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του Σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων & κηδεμόνων και εκπρόσωπο των μαθητών.

O Διευθυντής του 3ου Γυμνασίου Λαμίας
Δαφνάς Ιωάννης