Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στην Αθήνα

Το ΓΕΛ Στυλίδας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκδρομής στην Αθήνα.

Προορισμός : Αθήνα   (Ακρόπολη )

Διάρκεια  : Μονοήμερη

Μεταφορικό μέσο : Ένα (1) λεωφορείο

Ημερομηνία πραγματοποίησης :  08/04/2022

Αριθμός μαθητών : 49

Αριθμός καθηγητών : 4

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν, είτε σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΔΑΣ αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς, είτε στο Email: mail@lyk-stylid.fth.sch.gr το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 30/03/2022 και ώρα 10:00 .

Κατά την επιστροφή από Αθήνα θα γίνει μετάβαση στον Καραβόμυλο και στην Παραλία Ραχών.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας  το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο(2)συνοδούς καθηγητές, έναν(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

Λιάσκος Βασίλειος