Πρόσκληση κατάθεσης οικονομικής προσφοράς για Εκπαιδευτική εκδρομή του 2ου ΕΠΑΛ Λαμίας στην Αθήνα

Το 2ο ΕΠΑΛ Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκδρομής στην Αθήνα.
Προορισμός : Αθήνα
Διάρκεια : Μονοήμερη
Μεταφορικό μέσο : Ένα (1) λεωφορείο
Ημερομηνία πραγματοποίησης : 12/1/2022
Αριθμός μαθητών : 38
Αριθμός καθηγητών : 3
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής (με ΦΠΑ) αλλά και το κόστος ανά μαθητή/τρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν, είτε σε κλειστό φάκελο στο 2ο ΕΠΑΛ Λαμίας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς, είτε με email (με κωδικό αρχείου) το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 22/12/2021 .
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο(2)συνοδούς καθηγητές, έναν(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.