ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Ταχ. Δ/νση : 25ης Μαρτίου 1-3

TK 35 008 : Καμένα Βούρλα

Πληροφ.: Μελίγγας Κωνσταντίνος

Τηλέφωνο: 2235024111

Fax: 2235080445

email: mail@gym-kam-vourl.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων  δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την μίσθωση ενός (1) λεωφορείου, για την μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα  στις 12-12-2012.

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Αθήνα. Παρακολούθηση της παράσταση Ευριπίδη Ελένη στο θέατρο Κνωσσός.

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 50 μαθητές, 3 Συνοδοί.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ: 12-12-2012.

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ 08.00

ΑΦΙΞΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ 11.

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ 4.30

ΑΦΙΞΗ ΣΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ  20.00

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.

Απαιτείται ασφάλιση Ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο

απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Καμένων Βούρλων μέχρι την Πέμπτη 22-11-2012 στις 12.00.

Η αξιολόγηση και επιλογή  πιο συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από τον διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς εκπαιδευτικούς, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς  συμβουλίου μαθητών.

ΜΕΛΙΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ