Το ΕΠΑΛ Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του ΕΠΑΛ Μακρακώμης στην Αθήνα .

ΕΠΑΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Εργατικές Κατοικίες Μακρακώμης
ΤΚ 35011
E-mail:mail@1epal-makrak.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Ρήγα Αμαλία
Τηλέφωνο: 2236022343
Fax: 2236023875

Το ΕΠΑΛ Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά)
Προορισμός: Αθήνα (Μουσείο Ακρόπολης)
Διάρκεια: Μία (1) ημέρα
Ημερομηνία αναχώρησης: 28/11/2012
Ημερομηνία επιστροφής: 28/11/2012
Μεταφορικό μέσον: Ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Μετακινήσεις: Από Μακρακώμη προς Αθήνα και το αντίστροφο.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 45
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 5
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΕΠΑΛ Μακρακώμης ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 21–11-2012 στις 11:00 π.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Η Δ/ΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΡΗΓΑ ΑΜΑΛΙΑ