Ζητούνται προσφορές για τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή που θα πραγματοποιήσει 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας

Το 1ο Γενικό Λύκειο Λαµίας θα πραγµατοποιήσει τριήµερη εκπαιδευτική εκδροµή στην Πάτρα και στο Ναύπλιο από το χρονικό διάστηµα Πέµπτη 29/11/2012 µέχρικαι Σάββατο 01 /12/2012.
Για την παραπάνω εκδροµή θα θέλαµε προσφορά σας, η οποία θα φτάσει στο σχολείο µας ταχυδροµικά µέσα σε κλειστό φάκελο µέχρι και την Τετάρτη 24/10/2012 µε σφραγίδα ταχυδροµείου και θα περιλαµβάνει τα παρακάτω:
Α) Κόστος µεταφοράς µαθητών µε λεωφορείο µε αναχώρηση από το 1οΓενικόΛύκειο Λαµίας , συµπεριλαµβανόµενου και το κόστους των ηµερήσιων διαδροµών µε βάση το πρόγραµµα της εκδροµής.
Β)Κόστος δωµατίων για µία διανυκτέρευση σε κάθε µια από τις παραπάνω πόλεις, σε ξενοδοχείο τριών ή τεσσάρων αστέρων εντός της πόλης. Μέσα στο κόστος θαπεριλαµβάνεται πρωινό. Συνολικό κόστος και κόστος ανά µαθητή.
Στις προσφορές θα αναγράφεται η ονοµασία του ξενοδοχείου και η επίσηµη ιστοσελίδα του.
Ο αριθµός των µαθητών που θα λάβουν µέρος στην παραπάνω εκδροµή θα είναι περίπου εβδοµήντα οκτώ (78) άτοµα. Οι συνοδοί καθηγητές είναι τέσσερεις (04) Μέσα στην παραπάνω προσφορά θα πρέπει να µας δοθούν όλα τα απαραίτητα
έγγραφα. Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης διοργανωτή σύµφωνα µε την κείµενη νοµοθεσία και θα συνεκτιµηθεί πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήµατος ή ασθένειας. Η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα
ασφαλιστικά συµβόλαια για την µεταφορά των µαθητών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήµα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ.. ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗΗ ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ ΥΠ∆ΒΜΘ.
Ο ∆/ΝΤΗΣ
ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ