ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΡΥΜΝΑΣ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ , ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΣΤΙΣ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024

Το Γυμνάσιο Λάρυμνας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών του σχολείου Ναύπλιο.

Προορισμός: Ναύπλιο

Διάρκεια: 1 ημέρα

Μεταφορικό μέσο: 1 Τουριστικό Λεωφορείο(με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Ημερ. Αναχώρησης: Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Ημερ. Επιστροφής: Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Αριθμός Μαθητών:29 , Συνοδοί:05

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Τετάρτη 24-04-2024

Ώρα 08:00 : Αναχώρηση από το Γυμνάσιο Λάρυμνας.

Ώρα 11:30: Αρχαίο Θέατρο Επιδαύρου.

Ώρα 13:00: Άφιξη στο Ναύπλιο και επίσκεψη στο Παλαμήδι.

Ώρα 15:00: Φαγητό και περιήγηση στην πόλη.

Ώρα 16:30: Επίσκεψη στο Μουσείο Κομπολογιού.

Ώρα 18:00: Αναχώρηση για Λάρυμνα.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Λάρυμνας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 18–04-2024 στις 12:30.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από τον διευθυντή του σχολείου και το σύλλογο διδασκόντων.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ:ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ