ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διεύθυνση :ΛΑΡΥΜΝΑ

35012 ΛΑΡΥΜΝΑ

Πληροφορίες : ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τηλ. : 2233041740

e-mail : mail@gym-larym.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Λάρυμνας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση  εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών των Α΄,Β ΄κ Γ΄ τάξεων του Σχολείου μας στη Λαμία.

Ημερομηνία αναχώρησης: 15-5-2024

Μεταφορικό μέσο: 1 λεωφορείο(mini bus)

Αριθμός μαθητών:28

Αριθμός συνοδών: 5

07:45 Αναχώρηση από το Σχολείο

Απαιτούνται

Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής επίσκεψης  με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως είτε με κλειδωμένο email στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου (mail@gym-larym.fth.sch.gr), το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 01-05-2024 στις 12:30π.μ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ