Πρόσκληση υποβολής προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για 3ήμερη εκδρομή μαθητών της Γ’ Τάξης του 8ου Γυμνασίου Λαμίας

Το 8o Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για τριήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ’  τάξης του Γυμνασίου:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΑΤΡΑ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: ΠΕΜΠΤΗ 31-3-2022 (8:00 π.μ.)

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2022  (9:00 μ.μ.)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ: εντός  της πόλης της Πάτρας – τουλάχιστον 4 αστέρων – με πρωινό.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 40 μαθητές, 5 συνοδοί καθηγητές.

ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ:

1η ημέρα: Λαμία – Ναύπακτος – Πάτρα

2η ημέρα: Πάτρα – Διακοφτό – Κλειτορία – Πλανητέρο – Πάτρα

3η ημέρα: Πάτρα – ACHAIA CLAUSS – Αθήνα – Λαμία

• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  • Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  • Το λεωφορείο που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 8ο Γυμνάσιο Λαμίας (Ροδίτσα – Λαμία, τηλ: 2231025187) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 10-3-2022 (ώρα 13:00).

ΤΣΙΛΟΦΥΤΟΥ ΕΛΕΝΗ