ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΕ ΔΙΣΤΟΜΟ-ΜΟΥΣΕΙΟ-ΔΕΛΦΟΙ-ΜΟΥΣΕΙΟ-ΙΤΕΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Το Γυμνάσιο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά(ταξιδιωτικά) γραφεία για τη πραγματοποίηση  εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σχολείου.

• Προορισμός : ΔΙΣΤΟΜΟ- ΔΕΛΦΟΙ- ΙΤΕΑ
  • Διάρκεια: Μια(1) ημέρα
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 15-4-22 (8.00π.μ.)Ωρα επιστροφής :19.30
  • Μεταφορικό μέσον:Ενα λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές(ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας,ζώνες ασφαλείας κ.λ.π.)
  • Αριθμός μαθητών: 48
  • Αριθμός εκπαιδευτικών: 4
  • Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με τη κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος η ασθένειας.
  • Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανα μαθητή .Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Ελάτειας ταχυδρομικώς η αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Τετάρτη 30-3-2022 και ώρα 12.00 με όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή.Ωράριο λειτουργίας σχολείου  8.00-13.40.Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται από τουριστικό γραφείο και υπεύθυνη δήλωση,οτι το γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ελάτεια 21-3-2022

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ