ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διεύθυνση : Π. Μπακογιάννη 4

35200 Αταλάντη

Πληροφορίες : Χριστοδούλου Ευαγγελία

Τηλ. : 2233023089

e-mail : mail@lyk-atalant.fth.sch.gr

Το Γενικό Λύκειο Αταλάντης δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του Σχολείου μας στο Βόλο.

Ημερομηνία αναχώρησης: 14-4-2022

Μεταφορικό μέσο: 1 λεωφορείο

Αριθμός μαθητών: περίπου 26

Αριθμός συνοδών: 3

8.00: Αναχώρηση από το Σχολείο

11.00: Άφιξη στο Βόλο

12.30: Αναχώρηση για Πορταριά-Μακρυνίτσα

16.00: Επιστροφή στο Βόλο

15-4-2022

Ξενάγηση στην πόλη του Βόλου

18.00: Αναχώρηση για Αταλάντη

Μία διανυκτέρευση στον Βόλο με πρωινό για τους παραπάνω μαθητές – συνοδούς καθηγητές.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Με κάθε προσφορά, πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Το λεωφορείο που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλόλητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο μέχρι την Δευτέρα 4/4/2022 και ώρα 12:00 στο Γραφείο της Διευθύντριας. Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από την Διευθύντρια του Σχολείου, συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ