ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΣΕ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ-ΒΟΛΟ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Ταχ. Διεύθυνση: Ελάτεια – 35004

Τηλέφωνο:22340-32325

Fax: 22340-31321

E-mail: mail@gym-elateias.fth.sch.gr

Ελάτεια 8-4-2022

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Το Γυμνάσιο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του Γυμνασίου στις 13/5/2022.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ :46 μαθητές και 4 συνοδοί καθηγητές
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Μακρυνίτσα -Βόλος

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:
• Μετακίνηση με λεωφορείο από Ελάτεια προς Μακρυνίτσα -Βόλος και αντίστροφα.
• Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
• Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
• Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στον οποίο να αναγράφεται ο προορισμός, στο Γυμνάσιο ΕΛΑΤΕΙΑΣ (Ελάτεια, Τ.Κ. 35004 ΤΗΛ. : 2234032325) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι Πέμπτη 14/4/2022 και ώρα 12:00.

Χουλιάρας Δημήτριος