Αξιολόγηση προσφορών για την τριήμερη εκδρομή του 1ου ΕΠΑΛ Λαμίας στη Θεσσαλονίκη

Για τη τριήμερη εκδρομή στα πλαίσια εκπαιδευτικών προγραμμάτων των μαθητών του σχολείου μας με προορισμό τη Θεσσαλονίκη από 15/2/2024 έως 17/2/2024 δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:
• LOKRIS El Greco Hotel (3*) :108 ευρώ/άτομο με πρωινό
•                                           130 ευρώ/άτομο με ημιδιατροφή
• CONNECTION Onoma Hotel (5*): 169 ευρώ/άτομο με πρωινό
•                                                  189 ευρώ/άτομο με ημιδιατροφή
• Anatolia Hotel (4*) : 149 ευρώ/άτομο με πρωινό
•                               269 ευρώ/άτομο με ημιδιατροφή
• Telioni Hotel (3*) : 129 ευρώ/άτομο με πρωινό
• Rotonda Hotel (3*) : 119 ευρώ/άτομο με πρωινό
•                                139 ευρώ/άτομο με ημιδιατροφή
• The Mavili Urban Stay: 115 ευρώ/άτομο με πρωινό
Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων, τοποθεσία, παροχές) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή), επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Lokris Travel που περιλαμβάνει το ξενοδοχείο El Greco (3*) με τιμή ανά μαθητή 130 € . Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, κ.λ.π.)
Λαμία 20-12-2023
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ