Αποτελέσματα αξιολόγησης των προσφορών για την τετραήμερη εκδρομή των μαθητών του ΓΕΛ Αταλάντης στην Θεσσαλονίκη.

Για τη τετραήμερη εκδρομή  των μαθητών  του σχολείου μας με προορισμό την Θεσσαλονίκη από 13/12/2022 έως και 16/12/2022  δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:

• GREKOS TOURS 199 Euro/άτομο με ημιδιατροφή
  • STERGIOU TRAVEL 200 Euro/άτομο με πρωινό
  • CONNECTION TRAVEL 219 Euro/άτομο με πρωινό
  • ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ TRAVEL 180Euro/άτομο με πρωινό

Οι παραπάνω προσφορές είναι για ξενοδοχεία 3*

Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή),  επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Γραφείου GREKOS TOURS που περιλαμβάνει το  ξενοδοχείο Βεργίνα (3*) με τιμή ανά μαθητή  199€ συμπεριλαμβανομένης ημιδιατροφής.  Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, φόρος διαμονής κ.λ.π.)

Αταλάντη 1811-2022

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ