ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής σε ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ-ΟΣΙΟ ΛΟΥΚΑ-ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑ

Το Γυμνάσιο Ελάτειας  δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής σε Χαιρώνεια-Ασπρα Σπίτια -Αντίκυρα τη Τετάρτη 29 Μαρτίου 2023.

Ώρα αναχώρησης από Ελάτεια : 08:00 π.μ.

Ώρα αναχώρησης από Αντίκυρα : 18:30 μ.μ.

Αριθμός μαθητών/τριών που συμμετέχουν :  53

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν : 4

Ζητείται προσφορά για τη μετακίνηση με ένα λεωφορείο 58-60 θέσεων. Απαιτείται :

1)         Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

2)         Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε εκδρομέα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

3)         Βεβαίωση νόμιμων προϋποθέσεων λειτουργίας του πρακτορείου.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια. Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Με το πέρας της εκδρομής, θα ζητηθεί από το πρακτορείο η έκδοση τιμολογίου ή/και απόδειξης.

Οι οικονομικές προσφορές θα πρέπει να έχουν κατατεθεί σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Για την εκδρομή σε Χαιρώνεια-Αντίκυρα (29-03-2023) » ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως στο Γυμνάσιο Ελάτειας(ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ, ΕΛΑΤΕΙΑ 35004) είτε με κλειδωμένο email (στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@gym-elateias.fth.sch.gr) το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 4-03-2023 και ώρα 10:00 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία). Τηλ. Σχολείου : 2234032325

Ελάτεια, 20-02-2023