Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ΤΡΙΗΜΕΡΗ ( 3 ) εκδρομή των μαθητών / μαθητριών του ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ ( από 11/ 5 / 2023 μέχρι και 14 / 5 / 2023) ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ

Το ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση 3ΗΜΕΡΗΣ εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου, με τα εξής χαρακτηριστικά:
• Προορισμός: ΡΟΔΟΣ
• Διάρκεια: ΤΡΕΙΣ ( 03 ) ημέρες
• Αριθμός μαθητών / μαθητριών που συμμετέχουν: ΕΙΚΟΣΙΕΝΝΙΑ ( 29 )
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: ΕΞΙ ( 06 )
• Ημερομηνία αναχώρησης: ΠΕΜΠΤΗ 11 / 5 / 2023
• Ημερομηνία επιστροφής: ΚΥΡΙΑΚΗ 14 / 5 / 2023
• Μεταφορικό μέσον: ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ, ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ, (ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ 29 ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ – ΚΙΘΑΡΕΣ , ΒΙΟΛΙΑ, ΛΑΟΥΤΟ)
• Διανυκτερεύσεις με ημιδιατροφή : 3 στην Ρόδο
• Κατηγορία καταλύματος : Ξενοδοχείο 3*** ( τουλάχιστον)
• Διαμονή σε τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και δυκλινα για τους καθηγητές.
Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη καθ’ όλη τη διάρκεια της εκδρομής (καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας και ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης).
Στις προσφορές θα περιγράφονται αναλυτικά οι παρεχόμενες υπηρεσίες και θα είναι σύμφωνες με το ΦΕΚ : Αρ Φύλλου 456 13 – 02 – 2020 ΤΕΥΧΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ και τη σχετική νομοθεσία .
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, τον Αρχηγό της εκδρομής, έναν από τους συνοδούς καθηγητές και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.
Οι προσφορές θα επιδοθούν στην Δ/ΝΣΗ του Μουσικού Σχολείου Λαμίας μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 6/3/23 και ώρα 12 , σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με κωδικό ασφαλείας εγγράφου
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΗΜΑΣ