Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του Γυμνασίου Ραχών στους Δελφούς και την Αράχωβα.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΧΩΝ
ΡΑΧΕΣ, 24/02/2023
Τηλέφωνο : 2238031500
Πληροφορίες : ΠΙΛΙΤΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Email : mail@gym-
rachon.fth.sch.gr.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του Γυμνασίου Ραχών στους Δελφούς και την Αράχωβα.

Το Γυμνάσιο Ραχών δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του στους Δελφούς και την  Αράχωβα στις 17/3/2023.

Προορισμός: Δελφοί-Αράχωβα

Διάρκεια: 1  ημέρα.

Μεταφορικό μέσο: Τουριστικό Λεωφορείο

Ημερ. Αναχώρησης: Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023 και ώρα 08:15π.μ

Ημερ. Επιστροφής: Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023 και ώρα 20:00 μ.μ

Αριθμός Μαθητών:54, συνοδοί:3 + ο/η αρχηγός

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως:
α. Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης

β. Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Ραχών μέχρι την Παρασκευή 03 Μαρτίου 2023 και ώρα 12:00 στο Γραφείο του Διευθυντή. Καμία άλλη προσφορά δεν πρόκειται να γίνει δεκτή αν δεν παραδοθεί μέχρι την ανωτέρω προθεσμία και μόνο στον Διευθυντή του Σχολείου. Η αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει την ίδια μέρα στις 12:15 μ.μ. από τον Διευθυντή , 4 συνοδούς καθηγητές  και τους Προέδρους των τάξεων όπως ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία.

ΠΙΛΙΤΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ