1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών/τριων στους ΔΕΛΦΟΥΣ-ΓΑΛΑΞΙΔΙ την ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΜΑΙΟΥ 2024»

1ο Γυμνάσιο Λαμίας

Κ. Παλαμά 6,  Τ.Κ. 35131, ΛΑΜΙΑ

Τηλ. 2231022474

mail@1gym-lamias.fth.sch.gr

Το 1ο Γυμνάσιο Λαμίας  προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης με τα εξής χαρακτηριστικά:

Προορισμός: ΔΕΛΦΟΙ-ΓΑΛΑΞΙΔΙ

Αριθμός μαθητών/ριών που συμμετέχουν: ΕΚΑΤΟΝ ΤΡΙΑΝΤΑ ΤΡΕΙΣ

Αριθμός συνοδών καθηγητών/ριών: ΕΠΤΑ (08)

Διάρκεια: ΜΙΑ (01) ημέρα

Ημερομηνία: 15/05/2024

Μεταφορικό μέσον: τρία (03) λεωφορεία με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Πρόγραμμα μετακινήσεων:

ΤΕΤΑΡΤΗ  15-05-2024

08:30 : Αναχώρηση από το σχολείο

10:30 -13:30 : Άφιξη στους Δελφούς, ξενάγηση στον αρχαιολογικό χώρο και μουσείο των Δελφών.

14:00 : Φαγητό στο Γαλαξίδι

19:00 : Άφιξη στο σχολείο

Το πρόγραμμα ενδέχεται να τροποποιηθεί κατά περίπτωση.

Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ασφάλιση μαθητών/ριών και συνοδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή/τρια (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «ΔΕΛΦΟΙ» ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας, είτε με κλειδωμένο email (στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@1gym-lamias.fth.sch.gr) το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 19-4-2024 και ώρα 11:30 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).

Με την προσφορά θα κατατεθούν: η άδεια λειτουργίας του γραφείου σας, τα ασφαλιστικά συμβόλαια για τη μεταφορά των μαθητών/ριών, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το ειδικό σήμα λειτουργίας του γραφείου σε ισχύ. Να ληφθεί υπόψη η με αρ. 20883/ΓΔ4/13-02-2020, απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ..

Θωμά Μαγδαληνή