Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πολυήμερη εκδρομή του ΓΕΛ Αταλάντης στη Θεσσαλονίκη.

Το ΓΕΛ Αταλάντης δέχεται οικονομικές προσφορές για την πολυήμερη εκδρομή των μαθητών A και Β Λυκείου στη Θεσσαλονίκη από 25-4-2023 έως και 27-4-2023.

Μεταφορικό μέσο: 2 Λεωφορεία

Προορισμός: Θεσσαλονίκη

Αρ. Μαθητών: 71 περίπου

Συνοδοί: 5

Ημερομηνία Αναχώρησης: 25-4-2023

Ημερομηνία Επιστροφής: 27-4-2023

1η Ημέρα: 8.00 πμ: Αναχώρηση από τον χώρο του Σχολείου – Θεσσαλονίκη

2η Ημέρα: Θεσσαλονίκη- Βεργίνα – Νάουσα- Έδεσσα- Θεσσαλονίκη

3η Ημέρα: Ξενάγηση στη Θεσσαλονίκη- Επιστροφή στην Αταλάντη.

Απαιτούνται

Διαμονή σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές σε ξενοδοχεία κατάλληλα για μαθητές, με πρωινό.(4 αστέρων και άνω)

Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα και τις εξόδους το βράδυ.

Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).

Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 313-2023 στις 12.00 μμ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ