ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΕΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Σήμερα 28 – 03 – 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 9:00, πραγματοποιήθηκε η συνέχεια της συνεδρίαση της επιτροπής αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση της τριήμερης ( 03 ) εκδρομής των μαθητών / μαθητριών της Πρώτης (Α) και Δευτέρας ( Β΄) τάξης Λυκείου του  Γενικού ΛυκείουΜακρακώμης στις 3,4 και 5-4-2023 .
Αφού λήφθηκαν υπόψη οι διατάξεις που είναι σύμφωνες με το ΦΕΚ : Αρ Φύλλου 456 13 – 02 – 2020 ΤΕΥΧΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ και τη σχετική νομοθεσία και οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων που υποβλήθηκαν στο Γενικό Λύκειο Μακρακώμης, αποφασίστηκε από την επιτροπή αξιολόγησηςη εκδρομή να πραγματοποιηθεί από το τουριστικό γραφείο LOKRIS TRAVEL με τιμή 107€ανά μαθητή, προσφορά που ικανοποιεί τις προδιαγραφές που είχαν διατυπωθεί με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε.
ΛΑΜΙΑ : 28 – 03 – 2023
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
( Πρόεδρος της επιτροπής )