ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Για την διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας με προορισμό στα Τρίκαλα, Καρδίτσα, Μετέωρα,  Βόλο, από την Πέμπτη 04/05/2023 έως και την Παρασκευή 05/05/2023  δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:
Kolimenos Travel 62 Euro/άτομο ξενοδοχείο 4* με πρωινό
LOKRIS TRAVEL 79 Euro/άτομο ξενοδοχείo 4*με πρωινό

Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή), επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Γραφείου Kolimenos Travel που περιλαμβάνει το ξενοδοχείο Hotel Antoniadis στην Καλαμπάκα  με τιμή ανά μαθητή 62 € .Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη. (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, ).