ΓΕ.Λ. ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ-Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Επίσκεψη στην Ε.Ρ.Τ, στην Αθήνα (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ)

Το ΓΕ.Λ. Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης της Β’ τάξης του σχολείου στα πλαίσια προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων στην Ε.Ρ.Τ., στην Αθήνα, την Παρασκευή 15/03/2024.

Διαδρομή : Κ. Βούρλα – Αθήνα – Κ. Βούρλα

Στην επιστροφή το λεωφορείο θα πρέπει να επιστρέψει τους μαθητές στον Άγιο Κωνσταντίνο.

Συμμετέχοντες μαθητές: 30

Συνοδοί Εκπαιδευτικοί: 3

Πρόγραμμα Εκπαιδευτικής Επίσκεψης
07:15: Αναχώρηση από Καμένα Βούρλα
08:45: Στάση στο Olympus Plaza
10:15: Άφιξη στην Ε.Ρ.Τ.
12:15: Αναχώρηση για Ν. Φάληρο
12:45: Άφιξη και περιήγηση στο Γήπεδο Καραϊσκάκη
13:45: Άφιξη στο εμπορικό κέντρο River West – Ελεύθερος χρόνος – Φαγητό
16:30: Αναχώρηση για Καμένα Βούρλα
19:30: Άφιξη στα Καμένα Βούρλα

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως:
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή σε κλειστό φάκελο στο ΓΕ.Λ. Καμένων Βούρλων ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι τη Δευτέρα 04/03/2024 και ώρα 12:00 μ.μ.

Η Διευθύντρια του σχολείου
ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ