Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του 2ου ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ για Μονοήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή στον Βόλο – Μακρινίτσα

Το 2ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΜΙΑΣ δέχεται οικονομικές προσφορές για την εκπαιδευτική εκδρομή που θα πραγματοποιηθεί  στον Βόλο – Μακρυνίτσα, στις 26-1-2024, ημέρα Παρασκεύη.

Διαδρομή :Λαμία-Βόλος-Μακρινίτσα-Βόλος-Λαμία

Τάξη: Α

Συμμετέχοντες μαθητές: 45 +-3

Συνοδοί Εκπαιδευτικοί: 4

Ενδεικτικό Πρόγραμμα:

8:30 π.μ.- Αναχώρηση από την Πλατεία Πάρκου Λαμίας

11:00 π.μ. – Άφιξη στην Μακρινίτσα και επίσκεψη στο βυζαντινό μουσείο

13:30 π.μ. – Ανάχωρηση από Μακρινίτσα

14:15 – Άφιξη στον Βόλο – Περιήγηση και φαγητό στην πόλη

17:00 – Αναχώρηση για Λαμία

19:00 – Άφιξη στη Λαμία

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως :
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Βόλος – Μακρινίτσα» στο 2ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΜΙΑΣ (Καποδιστρίου 27, Τηλέφωνο :2231022715, Λαμία 35132) ταχυδρομικώς, αυτοπροσώπως η ψηφιακά στο   mail@2epal-lamias.fth.sch.gr το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 18/1/2024 και ώρα 10.00 π.μ.

ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΙΣΤΑΣ