Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς ημερήσιας εκδρομής της Α΄ Λυκείου στην Αθήνα

Το ΓΕΛ Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής.

Προορισμός: Αθήνα

Διάρκεια: ημερήσια

Μεταφορικό μέσο: ένα (1) λεωφορείο

Αναχώρηση: 15/11/2012

Αριθμός μαθητών : 60

Αριθμός καθηγητών : 4

-08:00 : Αναχώρηση από το σχολείο

-11.00 : Άφιξη στην Αθήνα

-17.00 : Αναχώρηση από την Αθήνα

Απαιτείται ασφαλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία χωρίς πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν στο ΓΕΛ Κ. Βούρλων αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 7/11/2012. Μ εκάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υ/Δ ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ. Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, ένα εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και ένα μαθητή.

Κατσαούνος Θεμιστοκλής