Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη στο ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
ΤΗΛ: 2231028141
mail@4lyk-lamias.fth.sch.gr

ΘΕΜΑ: «Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη»

Ο Διευθυντής του 4ου Γενικού Λυκείου Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία, για εκπαιδευτική επίσκεψη 95 μαθητών/ριών της A΄ τάξης και 5 καθηγητών/ριών στο πλαίσιο υλοποίησης ερευνητικής εργασίας.
Η εκπαιδευτική επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί στις 29 Νοεμβρίου 2012 στο Πλανητάριο στην Αθήνα.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει:
1. Να εξασφαλίζουν:
– ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα
– ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
2. Να αναγράφουν:
– το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής επίσκεψης (με ΦΠΑ)
– το χρηματικό ποσό που αντιστοιχεί ανά μαθητή / μαθήτρια.

Οι προσφορές να κατατεθούν στο Γραφείο του Διευθυντή του 4ου Γενικού Λυκείου Λαμίας (Παρδάλη 4) έως και τη Δευτέρα, 05 Νοεμβρίου 2012 (ώρες λειτουργίας Σχολείου: 08.00΄ – 13.45΄) σε κλειστό φάκελο, στον οποίο θα επισυνάπτεται και Υπεύθυνη Δήλωση του /της Υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει (και είναι σε ισχύ) το ειδικό σήμα λειτουργίας.

Οδυσσέας Γκοτζαμάνης
φιλόλογος