ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                Λαμία, 10/12/2015
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ
ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

Tαχ. Δ/νση: Ταϋγέτου 13
Τ.Κ. – Πόλη: 35100 Λαμία
E-mail: mail@7gym-lamias.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Αποστολοπούλου Βασιλική
Τηλέφωνο: 2231021397

ΘΕΜΑ: «Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την μονοήμερη διδακτική επίσκεψη στην Ν. Αγχίαλο και στο Βόλο»
Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης διδακτικής επίσκεψης του σχολείου μας στην Ν. Αγχίαλο και στο Βόλο , στις 15 Δεκεμβρίου 2015, ημέρα Τρίτη, το σχολείο μας δέχτηκε, ύστερα από την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, τις εξής προσφορές:
• Travel Plus: 690,00 ευρώ
• Stergiou Travel: 779,90 ευρώ
Η επιτροπή αξιολόγησης (Αποστολοπούλου Βασιλική,Παχή Χρυσούλα , Προσμίτη Χριστίνα) επέλεξε μεταξύ των Travel Plus και Stergiou Travel, το Travel Plus λόγω χαμηλότερης προσφοράς.

H Διευθύντρια

Αποστολοπούλου Βασιλική