Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος 5ου Γυμνασίου Λαμίας για τριήμερη περιβαλλοντική εκδρομή, στο Εθνικό Πάρκο Αν. Μακεδονίας και Θράκης

ΤΟ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 29-02-2016 ( ώρα 12:00 ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΗΜΕΡΗΣ  ΕΚΔΡΟΜΗΣ  ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

Πέμπτη 07/04/2016 : Λαμία (07: 30)Τοξότες Ξάνθης -Γαλάνη (2km) – Τοξότες Ξάνθης

Παρασκευή 08/04/2016   Πρωί   :  Τοξότες Ξάνθης – Πόρτο Λάγος – Άβδηρα – Πόρτο Λάγος – Τοξότες Ξάνθης

Απόγευμα  :    Ξάνθη εως 11.30μ.μ.  –  Τοξότες Ξάνθης

Σάββατο 09/04/2016 :  Τοξότες Ξάνθης  – Καβάλα – Θεσσαλονίκη – Λάρισα – Λαμία ( 21:00 )

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ: 35

ΣΥΝΟΔΟΙ: 05

α)ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΕΙΜΕΝΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ

β)ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΩΝ

γ)ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ, ΟΤΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΙΣΧΥ

ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ, ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΦΠΑ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΤΣΙΑΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ