Το Γυμνάσιο Στυλίδας δέχεται οικονομικές προσφορές για διδακτική επίσκεψη στο Κάστρο Λαμίας

Tαχ. Δ/νση: Άρη Βελουχιώτη

Ταχ. Κώδ.: 35300 -Στυλίδα

Πληροφορίες: Χρ. Αντωνόπουλος

Τηλ: 22380-22377

Fax: 22380-22308

Το Γυμνάσιο Στυλίδας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄ τάξης του σχολείου μας.

• Ημερομηνία : Τετάρτη, 27/02/2013

• Προορισμός : Αρχαιολογικό Μουσείο Λαμίας (Κάστρο)

• Ώρα αναχώρησης από Στυλίδα : 08.45 π.μ

• Ώρα αναχώρησης από Μουσείο: 11.45 π.μ.
  • Στάση στον Αγιο Λουκά
  • Ώρα αναχώρησης από Αγ. Λουκά για Στυλίδα : 12.45 μ.μ

• Άφιξη στη Στυλίδα: 13.30 μ.μ.
  • Μεταφορικό μέσο : ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές –ασφάλεια αστικής ευθύνης και ταξιδιωτικής κάλυψης, ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 44

• Αριθμός συνοδών καθηγητών : 3

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Στυλίδας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 20/02/2013 (ώρες λειτουργίας σχολείου 08.00 π.μ. – 13.45 μ.μ.). Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΝΤΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ