Πρόσκληση υποβολής προσφορών για ημερήσια εκδρομή του Γυμνασίου Σπερχειάδας

Πληροφορίες: Ντούβλη Αικατερίνη
Τηλέφωνο: 2236043237 – Fax: 2236043237
email: mail@gym-sperch.fth.sch.g

Το Γυμνάσιο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής ημερήσιας εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του σχολείου μας στην πόλη της Λάρισας. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20/03/2013 και το πρόγραμμα έχει ώς εξής.
Αναχώρηση από Σπερχειάδα στις 08:00 προς Λάρισα μέσω Δομοκού όπου θα πραγματοποιηθεί ολιγόλεπτη στάση.
Επίσκεψη στη Γαλακτοβιομηχανία Όλυμπος λίγο έξω από την πόλη της Λάρισας.
Μετάβαση στην Πινακοθήκη της Λάρισας, περιήγηση στην πόλη και φαγητό.
Αναχώρηση για Σπερχειάδα μέσω εθνικής οδού με ενδιάμεση στάση στη περιοχή Καραβομύλου ή Στυλίδας.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 37
Αριθμός συνοδών καθηγητών : 3

Μεταφορικό μέσο : ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές –ασφάλεια αστικής ευθύνης και ταξιδιωτικής κάλυψης, ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να αποσταλούν στο Γυμνάσιο Σπερχειάδας το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 21/02/2013 (ώρες λειτουργίας σχολείου 08.00 π.μ. – 13.35 μ.μ.).
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
Ντούβλη Αικατερίνη