Πρόσκληση Υποβολής Οικονομικής Προσφοράς τριήμερης εκδρομής Β ΓΕΛ Ελάτειας

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2234031021-32324

FΑX: 2234031021

email: mail@lyk-elateias.fth.sch.gr

Το Γενικό Λύκειο Ελάτειας δέχεται οικονομικές προσφορές για την 3ήμερη εκδρομή των μαθητών της Β` Λυκείου στα πλαίσια σχολικών δραστηριοτήτων.

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Θεσσαλονίκη 12-4-2013 έως 14-4-2013

Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 26 και οι συνοδοί 2.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:

• Κατηγορία ξενοδοχείου, καθώς και τι θα προσφέρει.
  • Είδος δωματίου (δίκλινα, τρίκλινα).
  • Ασφαλιστική – ταξιδιωτική κάλυψη για κάθε εκδρομέα (πρόσθετη ασφάλιση)
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
  • Συνολικό κόστος

Τέλος, στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας, θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στη διεύθυνση: ΓΕΛ ΕΛΑΤΕΙΑΣ Τ.Κ. 35004 ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 15/3/2013.

Μαργιώλας Γεώργιος