Υποβολή προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για διήμερη εκδρομή των μαθητών του Γυμνασίου Λιανοκλαδίου σε Βέροια -Νάουσα-Έδεσσα

Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου
Τ.Κ.- 35100
Πόλη: Λιανοκλάδι
e-mail: mail@gym-lianokl.fth.sch.gr
Πληροφορίες: Μαρέτσικου Βασιλική
Τηλέφωνο: 2231079424, 2231079580
Fax: 2231079424

Το Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκδρομής.

Προορισμός : Βέροια-Νάουσα-Έδεσσα
Διάρκεια :2ήμερη
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας)
Κατηγορία καταλύματος: Ξενοδοχείο μέσα στη Βέροια τουλάχιστον 3ών αστέρων.

Ημερομηνία αναχώρησης: Πέμπτη 26/4/2018

Ημερομηνία επιστροφής : Παρασκευή 27/4/2018

Αριθμός μαθητών :32

Αριθμός καθηγητών : 3

Πρόγραμμα Εκδρομής

• Πέμπτη 26 / 04 / 2018 : 08:00π.μ.: Αναχώρηση από Λιανοκλάδι για Λουτρά Πόζαρ – Επίσκεψη στην Έδεσσα (πάρκο των καταρρακτών, συνοικία Βαρόσι και Υπαίθριο Μουσείο Νερού ) –φαγητό – Επίσκεψη στη Νάουσα (Πάρκο του Αγίου Νικολάου) -Βέροια (ξενοδοχείο – βραδινό φαγητό).
  • Παρασκευή 27 / 04 / 2017: Πρωινό – Περιήγηση στην πόλη της Βέροιας (Εβραϊκή – Χριστιανική συνοικία, Βήμα Αποστόλου Παύλου, Βυζαντινές εκκλησίες, πλατεία Ωρολογίου) –Επίσκεψη στον Αρχαιολογικό χώρο της Βεργίνας – Στάση για φαγητό στον Παλαιό Παντελεήμονα – Άφιξη στο Λιανοκλάδι περίπου στις 8μ.μ.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 28/03/2018 και ώρα 13:00. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5μελή επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του Σχολείου, δύο (2) συνοδούς καθηγητές, έναν (1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και έναν (1) μαθητή.

Μαρέτσικου  Βασιλική
ΠΕ06