Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την πραγματοποίηση πενθήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄ Λυκείου του Γυμνασίου-Λ. Τ. Νέου Μοναστηρίου στην Πάτρα στις 21-25/2/2020

ΓΥΜΝΑΣΙΟ – Λ. Τ. ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

τηλ. 22320-71291

Αξιολόγηση Προσφορών

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχθηκε τις παρακάτω οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση πενθήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄ Λυκείου στην Πάτρα στις 21-25/2/2020:

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ ΕΠΕ
a) HOTEL ASTIR 4*, 218 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
με λεωφορείο 50 θέσεων,
δεν περιλαμβάνεται φόρος διανυκτέρευσης στην τιμή στο παραπάνω ξενοδοχείο

TIROGIANNIS TOURS
a) HOTEL ASTIR 4*, 213,3 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
b) HOTEL PATRA PALACE 4*, 228,4 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό
c) HOTEL ACHAIA BEACH 4*, 211 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό
με λεωφορείο 50 θέσεων,
δεν περιλαμβάνεται φόρος διανυκτέρευσης στην τιμή σε όλα τα παραπάνω ξενοδοχεία,

NASELOS TRAVEL
a) HOTEL ASTIR 4*, 218,8 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
συμπεριλαμβάνεται φόρος διανυκτέρευσης στην τιμή στο παραπάνω ξενοδοχείο

LOKRIS TRAVEL
a) HOTEL ASTIR 4*, 211 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό, και 4 δείπνα σε μπουφέ επιπλέον 38 Eυρώ ανά μαθητή ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ
b) HOTEL MEDITERRANEE 2*, 184 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό, εκτός προδιαγραφών προκήρυξης
συμπεριλαμβάνεται φόρος διανυκτέρευσης στην τιμή στο παραπάνω ξενοδοχείο

Μετά από έλεγχο από την αρμόδια επιτροπή η εκδρομή ανατέθηκε στο LOKRIS TOURS στο HOTEL ASTIR 4* στα 211 Ευρώ με την ημιδιατροφή, να επιλεχθεί από τους μαθητές εφόσον το επιθυμούν, για το λόγο ότι κρίθηκε συνολικά ως η πιο συμφέρουσα με βάση την προκήρυξη. Παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας άμεσα για την υπογραφή της σύμβασης. Παραμένουμε στη διάθεση κάθε ενδιαφερομένου για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή ένσταση.