ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 7ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για Εκπαιδευτική Εκδρομή των μαθητών του 7ου Γυμνασίου Λαμίας  στον Βόλο

Το 7ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής.

Προορισμός: Βόλος

Διάρκεια: 1 ημέρα

Μεταφορικά μέσα:  2 Λεωφορεία

Ημερομηνία αναχώρησης: 12-04-2019

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 70

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν: 4

Το πρόγραμμα της εκδρομής έχει ως εξής:

•  08:00΄π.μ: Αναχώρηση από το 7ο Γυμνάσιο Λαμίας με λεωφορείο.
  •  10.00΄π.μ:Άφιξη στο Εντομολογικό μουσείο Βόλου
  •  12.00΄π.μ.: Αναχώρηση για Μακρυνίτσα
  •  13.00’  :Άφιξη στο Λαογραφικό μουσείο στη Μακρυνίτσα
  •  14:30’ :Αναχώρηση για Βόλο
  •  15:30-18:00 :Περιήγηση στο Βόλο
  •  18.00’ :Αναχώρηση για Λαμία.
  •  20.30’ :Άφιξη στο 7ο Γυμνάσιο Λαμίας.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 7ο Γυμνάσιο αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 14-03-2019 και ώρα 13:30. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Χρήστος Κ. Ρήγας