Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη επίσκεψη στην Αθήνα (13/12/2022)

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Κάτω Τιθορέα
Τηλ. 2234049426, 6932243831.
e-mail: mail@gym-kat-tithor.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στην Αθήνα.
Το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου στη Αθήνα
Προορισμός: Αθήνα.
Διάρκεια: 1 ημέρα.
Μεταφορικό μέσο: Τουριστικό Λεωφορείο
Ημερ. Αναχώρησης: Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2022
Ημερ. Επιστροφής: Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2022
Αριθμός Μαθητών:49, Συνοδοί:3
Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:
1)Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
2)Πρόσθετη ατομική ασφάλιση για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
3)Φ.Π.Α.
4)Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
5) Προσφορά συνολικού κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
6) Στην αξιολόγηση των προσφορών θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κάθε προσφοράς.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, απαραιτήτως :
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση)
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
• Φ.Π.Α
• Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας μέχρι την Παρασκευή 02-12-2022 και ώρα 12:00 στο Γραφείο του Διευθυντή. Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, το Σύλλογο Διδασκόντων, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

ΜΠΟΥΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ