ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΥΜΝ.Κ.ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ-ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ

Το Γυμνάσιο Κ.Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικης εκδρομής στο Βόλο-Μακρυνίτσα.

Προορισμός: Βόλος – Μακρυνίτσα

Διάρκεια: Μονοήμερη(1 ημέρα)

Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο

Ημερομηνία πραγματοποίησης:  14/4/2022

Αριθμός (προβλεπόμενος) μαθητών: 51

Αριθμός καθηγητών: 4

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκδρομής (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν,είτε σε κλειστό φάκελλο στο Γυμν. Κ. Τιθορέας αυτοπροσώπως ,είτε ταχυδρομικά, είτε στο mail του σχολείου:

mail@gym-kat-tithor.fth.sch.gr. το αργότερο ως την Δευτέρα 4 Απριλίου 2022 και ώρα 12:00.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς  θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από την Δ/ντρια του σχολείου, τον Σύλλογο Διδασκόντων,εκπρόσωπο των μαθητών που δήλωσαν συμμετοχή στην εκδρομή και εκπρόσωπο του 15-μελούς συμβουλίου των μαθητών.

Η Δ/ΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΓΥΜΝ. Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΔΑΜΠΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ