Αποτελέσματα αξιολόγησης των προσφορών για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών Γ’ τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κωνσταντίνου στη Θεσσαλονίκη.

Σήμερα 12 – 04 – 2022, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:45πμ, πραγματοποιήθηκε συνεδρίαση της επιτροπής αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση της τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης  μαθητών της Τρίτης (Γ’ ) τάξης Γυμνασίου του σχολείου μας στη Θεσσαλονίκη ( από 05 / 05 / 2022 μέχρι και 07 / 05 / 2022). Αφού λήφθηκαν υπόψη οι διατάξεις της Αριθμ. 33120/ΓΔ4/28 – 2 – 2017 του ΥΠΠΕΘ και οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων που υποβλήθηκαν στο Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου  από:
1. GREKOS TOURS  200 Euro/άτομο (Ξενοδοχείο GRAND HOTEL PALACE 5*)

2. LOKRIS TRAVEL 199 Euro/άτομο (PORTO PALACE HOTEL 5*)

Αποφασίστηκε η επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου: LOKRIS TRAVEL για την επιλογή του
PORTO PALACE HOTEL 5*, ( προσφορά 199,00 € ανά μαθητή) λόγω του ότι είναι η οικονομικότερη και συγχρόνως πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε και επιπλέον:
α. Έμπειρο Συνοδό του γραφείου καθ όλη την διάρκεια της Εκδρομής.

Ευχαριστούμε τα πρακτορεία για τη συμμετοχή τους στη διαδικασία.

Άγιος Κωνσταντίνος, 12 – 04 – 2022
Η Δ/ΝΤΡΙΑ

ΘΩΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
( Πρόεδρος της επιτροπής )