Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και όλων των τάξεων του Λυκείου του Γυμνασίου-Λ. Τ. Νέου Μοναστηρίου στη Θεσσαλονίκη στις 24-25/11/2022

ΓΥΜΝΑΣΙΟ – Λ. Τ. ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

τηλ. 22320-71291

Αξιολόγηση Προσφορών

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Νέου Μοναστηρίου δέχθηκε τις παρακάτω οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και όλων των τάξεων του Λυκείου στη Θεσσαλονίκη στις 24-25/11/2022:

IQ HOLIDAYS
Holiday Inn hotel 5*, 72 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
στην τιμή περιλαμβάνεται ο ΦΠΑ, ασφάλεια αστικής ευθύνης και πρόσθετη ατομική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα, Υ/Δ για τη νόμιμη λειτουργία του τουριστικού γραφείου. Δεν περιλαμβάνεται φόρος διαμονής.

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε.
IMPERIAL PLUS HOTEL 4*, 57 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,
στην τιμή περιλαμβάνεται φόρος διαμονής, ο ΦΠΑ, ασφάλεια αστικής ευθύνης και πρόσθετη ατομική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση ατυχήματος ή ασθένειας για κάθε εκδρομέα, Υ/Δ για τη νόμιμη λειτουργία του τουριστικού γραφείου.

LOKRIS TRAVEL
a) IMPERIAL PALACE HOTEL 4*, 59 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό,

Μετά από έλεγχο από την αρμόδια επιτροπή η εκδρομή ανατέθηκε στο ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. στο IMPERIAL PLUS HOTEL 4*, 57 Ευρώ ανά μαθητή με πρωινό, για το λόγο ότι κρίθηκε συνολικά ως η πιο συμφέρουσα με βάση την προκήρυξη. Παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας άμεσα για την υπογραφή της σύμβασης. Παραμένουμε στη διάθεση κάθε ενδιαφερομένου για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή ένσταση.