Αποτελέσματα Επιτροπής Αξιολόγησης Προσφορών Εκπαιδευτικής Επίσκεψης του 7ου Γυμνασίου Λαμίας Ιωάννινα

Για την εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών-τριών του 7ου Γυμνασίου Λαμίας, που έχει προγραμματιστεί από 9/5/2023 έως 11/5/2023 στα  Ιωάννινα  δεχτήκαμε την παρακάτω προσφορά από το ταξιδιωτικό γραφείο LOKRIS TRAVEL:

LOKRIS TRAVEL: 120 euro/άτομο (ΣΥΝΟΛΟ: 7.680 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου του φόρου διανυκτέρευσης)

Ξενοδοχείο PALLADION HOTEL 3*

Η Επιτροπή αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τη μοναδικότητα της προσφοράς, τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της  (κατηγορία καταλύματος) καθώς και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή/τρια), επέλεξε ομόφωνα, την προσφορά του Γραφείου LOKRIS TRAVEL, αφού πληροί όλες τις προϋποθέσεις που ζητήθηκαν στην πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Ηλιοπούλου Βασιλική