Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στην Αθήνα

Ταχ. Διεύθυνση: Μαλεσίνα

Τ.Κ: 35001
Τηλέφωνο: 22330-52529

Ε-mail σχολείου : mail@lykmales.fth.sch.grm

Προορισμός: Αθήνα
Διάρκεια: Μια (1) ημέρα
Μεταφορικά μέσα: 2 Λεωφορεία 50+20 θέσεων
Ημερομηνία αναχώρησης: 3-11-2023
Ημερομηνία επιστροφής: 3-11-2023
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 60
Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν: 4
Πρόγραμμα εκδρομής:
8:00: Αναχώρηση από τη πλατεία.

11:00: Επίσκεψη στο Αττικό Ζωολογικό Πάρκο
13:00: Αναχώρηση για το εμπορικό κέντρο  McArthur Glen
17:00: Συγκέντρωση και αναχώρηση για τη Μαλεσίνα
18:30: Άφιξη στη Μαλεσίνα.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν με κλειστό φάκελο στο Διευθυντή του Σχολείου μας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο ως την Παρασκευή 20-10-2023 στις 12.00.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο καθηγητές, και δύο εκπροσώπους του Δεκαπενταμελούς Συμβουλίου των μαθητών του Σχολείου μας.

Ιωάννα Λίντζιου