Προκήρυξη Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη του 5ου Γυμνασίου Λαμίας στη ΣΤΥΛΙΔΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ο Γυμνάσιο Λαμίας
Αμπλιανίτη 20-22, Τ.Κ. 35132, ΛΑΜΙΑ
Τηλ. 22313 50190
mail@5gym-lamias.fth.sch.gr
Το 5ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης στη ΣΤΥΛΙΔΑ (12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023)
Προορισμός: ΣΤΥΛΙΔΑ
Αναχώρηση: ΤΡΙΤΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 (Ώρα 8:30 πμ)
Επιστροφή : 13:30μμ
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 30
Αριθμός συνοδών καθηγητών : 02
Ζητείται προσφορά για τις μετακινήσεις που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς/μετακίνησης. Απαιτείται :
1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε συμμετέχοντα που να καλύπτει τα έξοδα σεπερίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
3. Υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
6. Προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια.
Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του 5ου Γυμνασίου Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την ΤΡΙΤΗ 5 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12:00 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).
Λαμία, 30-11-2023
Ρήγα Παρασκευή