Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την διδακτική επίσκεψη του Γυμνασίου Αγίου Κωνσταντίνου στην Παύλιανη.

Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου

ΣΟΛΟΜΟΥ & ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΤΚ: 35006 – ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Email: mail@gym-ag-konst.fth.sch.gr

Τηλέφωνο:2235350339

Το Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά Γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης στη Παύλιανη στα πλαίσια του προγράμματος του Π.Ε. του ΚΕΠΕΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΥΠΑΤΗΣ  στις 02/11/2023.

Αριθμός μαθητών : 28

Αριθμός καθηγητών:3

Λεωφορεία: 1

08:15:  αναχώρηση από το σχολείο.

12:30:  αναχώρηση για Άγιο Κωνσταντίνο.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο  Αγίου Κωνσταντίνου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Δευτέρα 30/10/2023  και ώρα 12:30 και πρέπει να πληρούν όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις.

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ