Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την Ημερήσια Εκπαιδευτική Επίσκεψη του ΓΕΛ Μακρακώμης στη Βουλή στην Αθήνα

Γενικό Λύκειο Μακρακώμης

Ευαγγέλου Καλαντζή 25,  Τ.Κ. 35011, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ

Τηλ. 2236350526

mail@lyk-makrak.fth.sch.gr

Αναχώρηση: Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023

Διάρκεια: 1 ημέρα

Μεταφορικά μέσα: 1 λεωφορείο

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 48

Αριθμός συνοδών καθηγητών : 6

Ζητείται προσφορά για τις μετακινήσεις που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς/μετακίνησης και απαιτούνται :

1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε συμμετέχοντα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  3. Υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  4. Προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το  κόστος ανά μαθητή/τρια.

Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του ΓΕΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 10-11-2023 και ώρα 12:00 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).

Λαμία, 25-10-2023

Λαζάρου Σωτηρία