ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΓΕΛ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΤΙΣ 05 /12/ 2023

Το ΓΕΛ  Μαρτίνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Χαλκίδα με τα εξής χαρακτηριστικά:

Προορισμός: Χαλκίδα(επίσκεψη στο πολεμικό μουσείο της πόλης)

Διάρκεια:

Μεταφορικό μέσο: Ένα (1) λεωφορείο, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο
καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας, κλπ)

Αναχώρηση: 05/12/2023

Αριθμός μαθητών : 54

Αριθμός καθηγητών : 4

Αναχώρηση από το σχολείο: 08:00

Επιστροφή στο Μαρτίνο – Λάρυμνα: 2.00 μμ

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής  (με Φ.Π.Α.)

Δεχόμαστε email που θα έχουν επισυναπτόμενη Υπεύθυνη Δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει όλα τα απαραίτητα μέσα- και άδεια γι αυτό- για την ασφαλή μετακίνηση των παιδιών.

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν από τη Διευθύντρια και το Σύλλογο Διδασκόντων τη Δευτέρα 4/12/2023 και ώρα 10.00

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Παπαθανασίου Γεωργία