1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης της Β΄ τάξης στην Υπάτη την ΔΕΥΤΈΡΑ 20 Νοεμβρίου 2023»

1ο Γυμνάσιο Λαμίας

Κ. Παλαμά 6,  Τ.Κ. 35131, ΛΑΜΙΑ

Τηλ. 2231022474

mail@1gym-lamias.fth.sch.gr

Ώρα αναχώρησης από 1ο Γυμνάσιο Λαμίας : 08:00 π.μ.

Ώρα επιστροφής στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας : 13:45 μ.μ.

Αριθμός μαθητών/τριών που συμμετέχουν : 65

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν : 04

Ζητείται προσφορά για τη μετακίνηση με λεωφορείο (όχι διώροφο).

Απαιτείται :

1)         Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

2)         Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε εκδρομέα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

3)         Βεβαίωση νόμιμων προϋποθέσεων λειτουργίας του πρακτορείου.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια. Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Οι οικονομικές προσφορές θα πρέπει να έχουν κατατεθεί σε κλειστό φάκελο με την ένδειξη «Για την εκδρομή της Β΄ τάξης (20-11-2023) » ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας, είτε με κλειδωμένο email (στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@1gym-lamias.fth.sch.gr) το αργότερο μέχρι την ΤΡΙΤΗ 14-11-2023 και ώρα 11:30 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).

Λαμία, 09-11-2023

Μαγδαληνή Θωμά