Προκήρυξη Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για ΤΡΙΗΜΕΡΗ εκπαιδευτική εκδρομή του 5ου Γυμνασίου Λαμίας στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ

5ο Γυμνάσιο Λαμίας

Αμπλιανίτη 20-22,  Τ.Κ. 35132, ΛΑΜΙΑ

Τηλ. 22313 50190

mail@5gym-lamias.fth.sch.gr

Το 5ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ΤΡΙΗΜΕΡΗΣ εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ΄ τάξης στα Ιωαννινα  (από 18 έως 20 Απριλίου 2024)

Προορισμός: ΙΩΑΝΝΙΝΑ /ΚΕΠΕΑ ΚΟΝΙΤΣΑΣ/ ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙ/ Ζαγοροχώρια

Αναχώρηση: ΠΕΜΠΤΗ  18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 (Ώρα 8:00 πμ) Λαμία-Καλαμπάκα-Ιωάννινα

Επιστροφή : ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 Ιωάννινα-Μέτσοβο-Λαμία

ΔΙΑΜΟΝΗ σε κεντρικό ξενοδοχείο (μέσα ή κοντά στο ιστορικό κέντρο ) τριών αστέρων τουλάχιστον (δωμάτια, τρίκλινα, τετράκλινα και μονόκλινα για καθηγητές) με πρωινό

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν 63                                                                             Αριθμός συνοδών καθηγητών : 05

Ζητείται προσφορά για τις μετακινήσεις  που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς/μετακίνησης. Απαιτείται :

1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε συμμετέχοντα που να καλύπτει τα έξοδα σεπερίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  3. Υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  4. Προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια.

Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή πρακτορείου θα γίνει από Επιτροπή αξιολόγησης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Διευθύντριας του 5ου Γυμνασίου Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/2/24 και ώρα 12:00 π.μ. (καταληκτική ημερομηνία).

Λαμία, 6-2-2024

Ρήγα Παρασκευή